Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Objem
-
Dominantní složka

Spreje na nohy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Spreje na nohy

Jistě si vzpomenete na hlášky Heleny Růžičkové alias Marie Škopkové ze „Slunce, sena…“: „Táto! Ty sis zul boty! To je ale smrad, že by jeden pad…“ A možná i vy řešíte tento problém, i když ne tak halasně. Moderní ochranou proti nepříjemnému zápachu, vyvolanému nadměrným pocením při chůzi a zvláště sportu, je sprej na nohy. Tuto praktickou kosmetiku oceníte především v horkém létě, kdy neúnavně zabraňuje vzniku pachu i tvorbě plísní a k tomu chodidla příjemně osvěžuje.

Spreje na nohy a další sortiment

Dnes by měl Stanislav Tříska alias Vladimír Škopek věru z čeho vybírat. Kromě sprejů na nohy jsou dostupné také spreje do bot, které provoní nohy i obuv všech typů. Na trhu figurují antiperspiranty a deodoranty na nohy, spreje proti plísním, osvěžující spreje, antibakteriální spreje, deodorační antimikrobiální spreje, rychleschnoucí spreje pro účinné odstranění zápachu bot, a k tomu pudry či zásypy s protiplísňovým a regeneračním účinkem.

V e-shopu vede značka Adidas

„Našel jsem ten nejlepší a paradoxně i nejlevnější sprej do bot,“ říká o spreji na nohy Adidas Foot Protect z naší nabídky pan Martin, který předtím vyzkoušel řadu výrobků. Další uživatelé se připojují: „Opravdu účinný sprej proti pocení a zápachu nohou. Mohu doporučit všem, nejen sportovcům.“ „Absolutně nejlepší foot spray na trhu!“ „Bratříčkem“ produktu je Adidas Shoe Refresh, ochranný sprej na boty. Začněte tuto šikovnou dvojku používat i vy a odér linoucí se z oblasti nohou hoďte navždy za hlavu. (Stačí se jím bavit ve filmu, viďte?)

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest