Přípravky proti padání vlasů

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přípravky proti padání vlasů

Přípravek proti padání vlasů je účinnou kosmetikou doplňující zdravý jídelníček, vnitřně užívané vitamíny a minerály. Hydratuje, vyživuje a prokrvuje vlasovou pokožku, čímž podporuje růst vlasů a omezuje jejich vypadávání. Posiluje, zpevňuje vlasové vlákno a obnovuje hustotu vlasů. Značkové přípravky proti padání vlasů nedráždí pokožku a nezatěžují vlasy, které jsou po jejich použití jemné a poddajné.

Profesionální péče proti vypadávání vlasů

Díky pečlivě vybraným složkám přípravky snižují vypadávání vlasů šetrně a zároveň velmi efektivně. Obnovující a revitalizační kúry proti padání vlasů dodává na trh například značka L'Oreal Professionnel. Obsahují ampulky, jejichž obsah nanesete přímo k vlasovým kořínkům a necháte zaschnout. Způsob použití vlasových kúr je různý, ale u všech přípravků naleznete podrobný návod.

Koho obvykle trápí vypadávání vlasů?

Nadměrné vypadávání vlasů je citlivé zejména pro ženy. Jeho příčinou může být stres, hormonální nerovnováha, potíže se štítnou žlázou, účinek některých léků či období těhotenství a kojení. U mužů je vypadávání vlasů často podmíněno geneticky a v různé míře se projevuje okolo 30. roku věku.

Přípravky proti padání vlasů však pomohou i těm, kteří zrovna akutní problémy nemají a chtějí se zaměřit jen na prevenci řídnutí vlasů. Séra proti padání vlasů a revitalizační šampony vlasy navíc zahustí, dodají jim lesk a objem. Vedeme osvědčené značky profesionální vlasové kosmetiky L'Oreal, Xpel, Revlon, Matrix, Alpecin, Kérastase, Tigi, Wella, Schwarzkopf, Kallos Cosmetics a další. Ideální je používat vlasovou kosmetiku stejné řady.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest