Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-

Poporodní kalhotky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Poporodní kalhotky

Přivést na svět nového človíčka a pak ho „vypiplat“ dá mamince pořádně zabrat. Abyste první dny a týdny po porodu zvládla co nejlépe, musíte hýčkat i své tělo. Objevte výhody poporodních kalhotek! Poskytnou vám pohodlí, ochranu před infekcemi, snadnou hygienu a podporu procesu hojení. Jednoduše, pomohou vám k rychlejšímu zotavení po porodu. A navíc, jsou stylové a moderní, takže nebudete muset obětovat svůj vzhled kvůli komfortu.

Speciální prádlo, které ocení každá žena v období šestinedělí

Jednorázové nebo i pratelné poporodní kalhotky jsou vyrobeny z materiálů, které nedráždí kůži a umožňují volné proudění vzduchu. Jsou navrženy tak, aby se snadno oblékaly a sloužily jako náhrada za tradiční spodní prádlo. Poporodní kalhotky dobře přiléhají k tělu, pomáhají udržet porodnickou vložku na správném místě a mají jemné gumičky, které v pase a tříslech netlačí. Nabízejí se v několika velikostech a obvykle i po několika kusech v balení.

Poporodní kalhotky – vychytávka pro klidnější a bezpečnější šestinedělí

Některé poporodní kalhotky mohou být impregnovány přírodními složkami s protizánětlivými a hojivými vlastnostmi. Díky nim dokážou podpořit proces hojení citlivých ženských partií v období šestinedělí. Ať si vyberete kterýkoli model, vždy vám poskytne vysokou úroveň ochrany. Neváhejte – s tímto speciálním prádlem projdete náročnou poporodní fází s větším klidem, pohodlím a jistotou.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest