Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Přípravky po opalování

Filtrovat
Sleva 48 %  48 %
Sleva 20 %  20 %
Sleva 23 %  23 %
Sleva 5 %  5 %

O sortimentu Přípravky po opalování

Přípravek po opalování zklidní, hydratuje a vyživí vaši pokožku po pobytu na slunci. Speciální kosmetika po opalování navíc prodlouží vaše opálení. Široký sortiment předních výrobců pečující kosmetiky zahrnuje balzámy, mléka, oleje a chladivé gely po opalování. I při neustálé opatrnosti se každému občas stane, že nějakou částí těla vstřebá větší množství UV záření. Nenechte si zkazit dovolenou a vybavte se účinnou opalovací kosmetikou.

Účinné zklidnění pokožky po opalování

Nabízíme vám kvalitní přípravky po opalování od dobře hodnocených značek, například PIZ BUIN, Shiseido, Payot, Matis, Dermacol či Lancaster. Zklidňující péče po opalování se aplikuje na čistou pokožku celého těla.

Opalovací kosmetika pro vaši dovolenou

Dostatek opalovací kosmetiky vyžaduje zejména rodinná dovolená u moře a pobyty na horách. Zásadní jsou přípravky na opalování s dostatečně vysokým ochranným faktorem, ale leccos zachrání i moderní přípravky po opalování. Například osvěžující gel s výtažkem z aloe vera zklidní spálenou kůži po opalování.

Abyste si horkého léta, vody a opalování užili naplno a bez poškozené pokožky, myslete v předstihu na efektivní přípravky po opalování.

Doprava:
Platba:
Certifikace: