Vonné vosky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Vonné vosky

Chcete-li příjemně a lákavě provonět byt, chalupu či kancelář, máte na výběr z mnoha forem interiérových vůní. Jednu z nich představují vonné vosky – esenciální oleje v pevné podobě, zhotovené z nejlepších surovin a přírodních vonných výtažků. Používají se ve spojení s aromalampou a čajovou svíčkou.

Vonný vosk od A do Z: Funkce, pálení a údržba

Vybraný vosk nebo i několik úlomků různých vosků s vůněmi, které lichotí vašim smyslům, jednoduše vložte do horní misky aromalampy. Do její dolní části, dostatečně vzdálené od vonného vosku, postavte čajovou svíčku a zapalte ji. Zahřátý vosk začne uvolňovat své aroma do prostoru – stejně jako parfém ve třech vrstvách, jimž se říká hlava, srdce a základ. Takto bude fungovat celé hodiny, v kuse či na etapy po sfouknutí a opětovném zapálení nebo výměně čajové svíčky. V malých prostorech vosk voní i týdny.

Jakmile už nic necítíte, nebo chcete trochu vosku schovat na jindy, jeho zbytky z aromalampy vyloupněte. Buď opatrně pomocí nožíku, nebo aromalampu předem umístěte na několik minut do mrazničky. Kousky zabalených vosků lze skladovat třeba v kovové krabičce, aniž by navzájem přebíraly své aroma.

Bestsellery: Vonné vosky Yankee Candle

Hitem uživatelů z celého světa se staly vonné vosky od legendární americké značky Yankee Candle, známé především vonnými svíčkami různých velikostí. Praktici doporučují její vonné vosky v podobě koleček o váze 22 gramů rozdělit na 4 i více dílů a ty v aromalampě používat postupně. Voní pak o dost déle než výrobcem uváděných 8 hodin.

Vonné vosky můžete kombinovat a vytvářet tak unikátní a přitom levné parfémy do bytu. Mezi nejoblíbenější patří svěží vonný vosk do aromalampy Yankee Candle Fluffy Towels. V jeho hlavě se vyjímá citron, bergamot, jablko a kolínská; v srdci levandule, broskev, konvalinka, karafiát, květ pomerančovníku, list fialky a geranium; v základu santal, kosatec a pižmo. Frčí také vonný vosk Icy Blue Spruce, All Is Bright či Dried Lavender & Oak.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest