Vůně do auta

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Vůně do auta

Prožíváte kus života v automobilu a chcete si jízdu maximálně zpříjemnit? Dopřejte si moderní vůně do auta, které jeho interiér krásně provoní a zároveň odstraní nežádoucí pachy. Zásluhou vyspělého designu se rovněž stanou obdivovaným doplňkem. Dobře vybraná vůně učiní z vaší jízdy nevšední zážitek – jak pro vás, tak pro spolujezdce. Odlište se od ostatních s unikátní vůní do auta!

Typy vůní do automobilů

Sortiment vůní do automobilů se dělí na tradiční levnější závěsné osvěžovače nebo kuličky v sáčku, které lze umístit na zpětné zrcátko, kliku od dveří či pod sedadlo, a na dražší autoparfémy do mřížky ventilátoru s delší trvanlivostí a obvykle i náhradními náplněmi. Jejich intenzita se reguluje silou ventilátoru. Kromě toho můžete narazit na vůně v plechovce s regulátorem, vhodné do auta, ale i domácnosti či kanceláře.

Tip na oblíbené vůně do auta

„Krásný voňavý panáček do auta, naplnitelný.“ „Příjemná vůně.“ „Dlouhodobá výdrž.“ – Tak hodnotí zákazníci luxusní vůně do auta bez obsahu alkoholu od italské značky Mr&Mrs Fragrance. Postavičku nesoucí vůně přírodních olejů navrhl známý italský designér Luca Trazzi s možností zachycení ve ventilační mřížce vozu. Největší přízni se těší varianta Niki Pink Jasmine Anti-Tobacco s optimistickými akordy jasmínu, limetky, leknínu, melounu, liči a pižma. Ale můžete zvolit i Niki Ambre Musk, Niki Silky Rose, Niki Gardenia Of Tahiti… Vyzkoušejte jich v autě postupně více a k osvědčeným se snadno vrátíte díky náhradním náplním, které rovněž vedeme. Vůně do auta značky Mr&Mrs Fragrance vám vydrží 3 až 5 měsíců.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest