Doplňky zubní péče

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Doplňky zubní péče

Když pečujete o své zuby, snažíte se o jejich dokonalou čistotu. Ale přemýšleli jste už o samotném nástroji, který je zodpovědný za vaši ústní hygienu? Mluvíme o vašem zubním kartáčku, na němž se mohou usazovat nepříjemné mikroorganismy – bakterie, viry a plísně.

Pro vyšší úroveň hygienické ochrany celé rodiny

Pokud chcete pozvednout úroveň své hygienické ochrany, vyzkoušejte doplňky zubní péče v podobě krytů či držáků na kartáčky. Určitě vás zaujmou různobarevné stojánky na zubní kartáčky, které nejen osvěží koupelnu svým moderním designem, ale také mají praktickou funkci. Tyto držáky zajistí rychlejší uschnutí vašich kartáčků, což je klíčové pro prevenci šíření mikroorganismů. Navíc se díky nim vyhnete nežádoucí kontaminaci mezi kartáčky, což přispívá k celkové hygieně vaší rodiny. Dalšími vychytávkami jsou škrabky na jazyk. Představují efektivní nástroj pro rychlé odstranění povlaku z jazyka, což výrazně snižuje množství bakterií a neutralizuje nepříjemný zápach z úst.

Vedeme pouze osvědčené značky zubní péče

Jak v základní, tak doplňkové zubní péči proslula švýcarská značka Curaprox, jejíž výrobky doporučuje většina zubních lékařů. Vznikla již v roce 1972 a od té doby uvedla na světový trh řadu inovativních zubních kartáčků, ale i past či ústních vod. Na ni i na další vybrané značky dentální péče z naší nabídky se můžete plně spolehnout.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest