Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-

Porodnické vložky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Porodnické vložky

Poporodní období je pro ženy velmi náročné a plné změn. Kromě spousty lásky a štěstí mohou novopečené maminky čelit i dalším výzvám, jakými jsou problémy s hygienou a krvácením. Naštěstí existují speciální porodnické vložky, které pomohou vše zvládnout za účelem celkové pohody.

Oceníte především vysokou savost a ochranu před infekcemi

Porodnické vložky jsou vyrobeny z materiálů, které mají vysokou savost, takže jsou schopny rychle absorbovat velké množství tekutin. To je velmi důležité během poporodního období, typického většími ztrátami krve a tělesných tekutin. Jsou rovněž navrženy tak, aby chránily ženu před infekcemi. Mají antibakteriální a antifungální vlastnosti, díky nimž pomáhají vzdorovat infekcím, obávanému riziku poporodního období.

Určitě uvítáte i pohodlí a snadné použití porodnických vložek

Poporodní vložky se vyrábějí také s ohledem na pohodlí a ochranu citlivé ženské pokožky. Díky jejich měkkosti, komfortu a vysoké absorpci může žena i těsně po porodu prožívat cenné chvilky seznamování s děťátkem bez rušivých momentů. Speciální poporodní vložky jsou k dispozici v různých velikostech, takže si každá uživatelka vybere tu, která jí nejvíce vyhovuje. Navíc jsou snadno použitelné a mají různé designy, aby se přizpůsobily rozmanitým potřebám žen. Vsaďte i vy na porodnické vložky, které zajišťují komfort, podporují hygienu a pomáhají rychlejšímu procesu poporodního hojení.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest