Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Přípravky před holením

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přípravky před holením

Vaše pleť si zaslouží výjimečnou péči už před samotným holením. Dopřejte si důmyslný kosmetický přípravek před holením! Obvykle má celou řadu účinků: nachystá vaši pokožku pro hladké oholení bez zarudnutí a oděrek, změkčí vousy, zvlhčí a vyživí pleť. Některé moderní produkty lze použít i místo holicí pěny či krému.

Vyberte si přípravky před holením online

Vedeme přípravky před holením od světových kosmetických značek, určené pro normální i citlivou pokožku. Všechny zajišťují bezproblémové oholení bez podráždění pleti, která je při této proceduře mimořádně namáhaná. Vyberte si přípravky před holením online, z pohodlí vašeho obýváku či kanceláře.

TOP značky: Clarins a DEAR BARBER

Vyzkoušejte třeba oblíbený pánský olej pro snadnější holení Clarins Men Shave Ease Oil. Používá se buď jako přípravek před holením, pro zjemnění vousů, nebo na holení, pod holicí pěnu pro lepší skluz strojku. Vytváří na pleti ochranný film a okamžitě ji zklidňuje. Celkově pomáhá předejít nepohodlí způsobenému holením. Zajímavý je i DEAR BARBER Shave Oil, výživný přípravek s obsahem mandlového, tea tree a hroznového oleje. I ten lze použít hned dvěma způsoby: před holením jako podklad pod holicí krém, nebo samostatně na holení místo pěny nebo krému. Jistě oceníte, že britská značka DEAR BARBER úzce spolupracuje s holiči a barber shopy z celého světa. Možná vás zaujme i její další sortiment.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest