Nastavení filtrů
Pohlaví
Řada Typ produktu
Cena
-

Rimmel London Lasting Finish

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Lasting Finish

Značka Rimmel London přináší na zahraniční trhy kosmetické trendy přímo z Londýna, světového centra módy a kultury. Byla založená již v úctyhodném roce 1834 a zpočátku se věnovala parfémářství či rozvoji osobní hygieny. Velkou změnou byl pro značku Rimmel London rok 1996, kdy ji převzala společnost Coty a učinila ji jedním ze světových leaderů dekorativní kosmetiky. Výrobky Rimmel jsou spojené rovněž s modelkou Kate Moss.

Rimmel London Lasting Finish: Rtěnky a další líčidla

Tak jako jiné produkty značky, i kosmetická řada Rimmel London Lasting Finish vyniká jedinečným složením, jednoduchým použitím, charakteristickým britským designem a ohleduplností vůči přírodě. Slučuje požadavky současných žen na snadné a efektivní nalíčení, které lze i v domácích podmínkách vytvořit na úrovni kosmetického salonu.

TOP výrobky z řady Rimmel London Lasting Finish

Řadě vévodí dlouhotrvající rtěnka Rimmel London Lasting Finish s hladkou krémovou texturou, která působí celé hodiny a bez nepříjemného pocitu pnutí či vysoušení. Se rtěnkou Lasting Finish získáte krásně probarvené a vyhlazené rty. Na výběr je mnoho odstínů – Paradise, Alarm, Asia, Pink Blush… Až osmihodinovou výdrž nabízejí rtěnky Rimmel London Lasting Finish Fashion Fire. Velmi žádaný je i dlouhotrvající make-up Rimmel London Lasting Finish 25h Foundation, který zvlhčuje pokožku po celý den. „Super na suchou pleť, není vidět, střední krytí,“ říká o něm paní Lucie. K dispozici je i báze pod make-up, tvářenky či korektory. Vyberte si i vy ze sortimentu moderních líčidel Rimmel London Lasting Finish! Z e-shopu je budete mít doma raz dva.

Doprava:
Platba:
Certifikace: