Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Masážní válečky a kameny

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Masážní válečky a kameny

Připravte se na vzrušující výlet do světa masážních válečků a kamenů! Tyto úžasné nástroje podporují cirkulaci krve, rozpouštějí napětí a povzbuzují tváře k zářivému vzhledu. Kromě účinné péče o pleť vám poskytnou i cenný čas věnovaný sobě a spoustu zábavy.

Jsou to takoví rozverní domácí maséři

Masážní válečky a kameny jsou jako mini domácí maséři, kteří vás okamžitě pobaví. Jemný pohyb válečků a hladký povrch různobarevných kamenů vytvářejí příjemný a uklidňující pocit. Vaše pleť si vychutná osvěžení, uvolnění a vy se budete cítit jako na obláčku. Přírodní kámen se svou jedinečnou strukturou a energií zároveň nabízí propojení s přírodou. A tak i v pohodlí svého domova, bez jakýchkoli útrap, můžete prožít malý únik do divočiny a poté hloubkovou relaxaci. Výhodou moderních masážních válečků a kamenů je také podpora kreativity. Každý z nich přináší unikátní pocity a výsledky. Lze experimentovat s různými technikami a pohyby, zkoušet masáže s rozmanitou kosmetikou… Jistě vás napadne řada variant.

Správné použití masážních válečků a kamenů

Nejdříve naneste na vyčištěnou pleť své oblíbené sérum, olej, masku či jinou hydratační kosmetiku. Poté masírujte vybraným masážním válečkem nebo kamínkem oční okolí, tváře, čelo, kontury obličeje, ale i krk a dekolt. Obličej masírujte od nosu směrem ven, krk zdola nahoru, k bradě. Vždy chraňte oči. A pak už si jen užívejte liftingový, tvarovací, rozjasňující i chladivý efekt těchto úžasných pomůcek. Těšte se z postupného zmírňování linek, otoků a zatahování pórů – prostě z celkového zlepšení vzhledu pleti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest