Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Náplasti

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Náplasti

Náplasti jsou všestrannými pomocníky v péči o drobná zranění a oděrky, které odjakživa patří k dětství plnému dobrodružství. Když vaše dítě prozkoumává svět a objevuje nová místa, občas se nevyhne malým nehodám. A právě zde vstupují na scénu náplasti z našeho sortimentu, které byly speciálně navrženy s ohledem na vašeho malého dobrodruha.

Zpestřete si nepopulární, ale nutné ošetřování

S roztomilými motivy pohádek či zvířátek se promění obvyklé ošetřování v zábavnou zkušenost! Ale nejde jen o vzhled – moderní náplasti nabízejí také komfort, hypoalergenní materiál a vzdušnost, což zajišťuje, že péče o dětskou pokožku bude co nejšetrnější. Navíc blokují 99 % nečistot a bakterií, takže se zvýší rychlost hojení a ochrana dětské pokožky. Některé typy náplastí neobsahují latex, častého původce alergických reakcí, jiné jsou zase voděodolné a svým designem vhodné i pro dospělé. Náplasti pro všechny generace, které vydrží náročné podmínky, najdete například u značky Hansaplast.

Použití inovativních náplastí je rychlé a jednoduché

Stačí očistit ránu od nečistot a bakterií, poté ji zakrýt náplastí. Následně je třeba náplast pravidelně měnit, aby byla rána vždy čistá a chráněná. S našimi náplastmi budete mít klidnou mysl, když vaše dítě pokračuje ve svých aktivitách, protože víte, že má optimální péči pro svá drobná zranění. A chraňte se díky zásobě vhodných náplastí i vy, ať už jste venku na výletě, na zahradě nebo pracujete v domácnosti.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest