Hřebeny na vlasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Hřebeny na vlasy

Krásu, lesk a trvale dobrou kvalitu vlasů podmiňuje kromě vlasové kosmetiky i dobře vybraný hřeben. Nejčastěji používané jsou lehké plastové hřebeny. Pokud za nimi stojí renomované značky, budou vám skvěle sloužit dlouhá léta. V tomto případě se vyšší cena určitě vyplatí.

Jaké typy hřebenů existují?

Na vlnité a kudrnaté vlasy vybírejte hřebeny s širšími mezerami a většími zuby. Na rovné vlasy zase hřebeny s užšími mezerami, které je pěkně uhladí. Při foukání vlasů uplatníte kulatý kartáč, při běžném rozčesávání plochý kartáč a tradiční hřeben se středně širokými mezerami. Pro tupírování nebo stříhání vlasů se hodí tupírovací hřeben a jednoduché oddělení vlasových pramenů zajistí hřeben s hrotníkem. O bezbolestné rozčesávání se postará současný hit – kartáč Tangle Teezer a k dispozici je i elektrický hřeben kombinující fén, hřeben a kulmu/žehličku. Podle materiálu se hřebeny nejčastěji dělí na plastové, dřevěné, karbonové, s kančími štětinami a ionizační.

Tipy na hřebeny značky Tigi

Vyzkoušejte například hřeben na rozčesávání Tigi Pro Hand Comb, který perfektně rozčeše vlnité, dlouhé i krátké vlasy. Zabraňuje lámání a třepení vlasů. Žádaný je i profesionální hřeben na stříhání Tigi Pro Cutting Comb. Je velmi lehký, má antistatické účinky a zaoblené hroty, které zabraňují poškození vlasů i pokožky hlavy.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest