Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Voděodolný
Cruelty free

Tužky na oči

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tužky na oči

Řasenka a oční stíny dokážou s vašima očima zázraky. Pokud ale chcete získat opravdu intenzivní, výrazný a nepřehlédnutelný výraz, bez tužky na oči se neobejdete. Důmyslné oční linky nakreslené vaší oblíbenou tužkou dokážou opticky zvětšit oči, rozzářit pohled i celkově projasnit oční okolí.

Nalinkujte si svůj výraz

Nejoblíbenější barvou tužky na oči je samozřejmě černá, rozhodně byste ale neměla zapomínat ani na další odstíny. Pokud si chcete zachovat přirozený vzhled a černá tužka vám připadá moc intenzivní, zvolte šedou nebo hnědou. Pomocí zelených a modrých tužek zase vynikne barva vašich očí. A výjimečné příežitosti si žádají třpytky, stříbrné a zlaté odstíny nebo metalické barvy. Bílá tužka na oči pohled rozjasní a jejím použitím budou vaše oči vypadat větší.

Tužka na oči vás nikdy nezklame

Jestli se chystáte k bazénu, na koupaliště nebo k moři a bez zvýrazněných očí si svůj život nedokážete představit, existuje snadné řešení. Zvolte voděodolnou tužku na oči, která bude vaším věrným společníkem i v deštivém počasí. V naší nabídce najdete oblíbené tužky na oči od značek Bourjois Paris, Max Factor, Dermacol, Rimmel London a spousty dalších. Jakou si vyberete vy?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest