Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Objem
-

Pedikúra

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Pedikúra

Péče o nohy zvaná pedikúra je bohužel často opomíjená. Schovávat ztvrdlé paty, kuří oka a zarůstající nehty v ponožkách se však nevyplácí – představuje to do budoucna zdravotní riziko. Kromě profesionální pedikúry v salonu lze hodně zvládnout i v domácích podmínkách, s pomocí speciální kosmetiky, šikovných přístrojů a pomůcek. Nezbytné je průběžně zbavovat paty suché kůže, třeba pemzou, hydratovat chodidla a rovně zastřihávat nehty. Až se vás léto a sandály zeptají, co jste dělali pro své nohy po zbytek roku, budete v pohodě a sametově hebká chodidla rádi vystavíte pohledům okolí.

Domácí pedikúra – nutný doplněk práce pedikérky

V oblasti péče o chodidla vedeme nástroje na odstranění ztvrdlé kůže i produkty určené pro zkrášlení nehtů na nohou. Snadno si s nimi dopřejete rituály vedoucí k atraktivnímu vzhledu nohou. Nechte svá chodidla vyniknout díky domácí pedikúře!

Tipy na produkty určené k péči o nohy

Šikovné pedikérské nástroje dodává na trh česko-italská značka Gabriella Salvete. Oblíbená je například oboustranná škrabka na zvlhčené paty. Její kovová část odstraňuje ztvrdlou kůži, druhá strana s klasickým jemným pilníkem zjemňuje a vyhlazuje. V sortimentu jsou různé pilníky, barevné pemzy i čtyřdílná pomůcka, která obsahuje kovovou rašpli, pemzu, jemný pilník a kartáček. Korunu krásy pak nehtům na ošetřených nohách dodáte znamenitými laky na nehty Gabriella Salvete. A přímo „nehtovým mágem“ je tradiční americká značka Sally Hansen.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest