Rimmel London Kate

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Kate

Bronzer nebo také bronzový či bronzující pudr je rozjasňujícím líčidlem s obsahem zářivých pigmentů. Bronzer velmi podněcuje fantazii, protože se dá používat několika způsoby. Jako náhrada tvářenky dodá pleti opálený nádech, ale můžete ho využít i ke konturování obličeje. Skvělé služby vám poskytnou bronzery Rimmel London Kate.

Rimmel London Kate: bronzery pro působivý opálený vzhled

Oblíbená dekorativní paletka Rimmel London Kate zahrnuje rozjasňovač s jemným třpytem na lícní kosti, obočí, nos a čelisti, bronzující pudr pro konturování nosu, čelistí a čela a tvářenku pro vitální vzhled tváří. Atraktivní paletka s třemi líčidly je dostupná v několika variantách, ve sladěných světlejších i tmavších odstínech. Po chvilce kouzlení s tímto líčidlem můžete vyrazit ven s působivým opáleným vzhledem, jako byste celý den relaxovala na pláži!

Tipy k výběru odstínu bronzeru

Ideální bronzer bude o jeden až dva odstíny tmavší než odstín vaší pleti. Pokud máte světlou pokožku, vybírejte bronzery v meruňkové, starorůžové nebo světle hnědé barvě. U tmavší pokožky sáhněte po zlatě-hnědých či bronzově-hnědých odstínech. Líčidlo používejte umírněně, aby výsledek vypadal přirozeně. Bronzer nanášejte štětečkem nebo houbičkou – dle svých zvyklostí a zkušeností.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest