Využijte nabídky a získejte dopravu zdarma k nákupu Lacoste!
V online parfumerii Elnino.cz nikdy nekupujete zajíce v pytli. Když si nejste jistí výběrem, pročtěte si hodnocení od zákazníků, kteří si vybraný parfém nebo kosmetiku koupili před vámi. A jestliže se rozhodnete pro nákup, budeme moc rádi, přidáte-li vlastní hodnocení zakoupeného produktu. Těšíme se na vaše postřehy!
Váš tým Elnino.cz
Příspěvky, které obsahují neslušná slova nebo se jinak dotýkají osob hodnotitelů, příspěvky, které obsahují odkazy na konkurenci nebo cenové srovnání, prodej apod. budou vymazány.
Nepište dotazy na dostupnost ani neuvádějte žádné odkazy. Sekce slouží pouze pro hodnocení vůní.
Pokud máte jakýkoli dotaz, volejte 491 204 255 nebo pište na info@elnino.cz
Pro neobvyklost a vzpomínky,kdy vůně ještě nebyly reformulovány.
U parfémů je to otázka vkusu a toho, jak na kom voní, můžu doporučit s tím, že dlouho vydrží, provedení je kvalitní a hezké, ale parfém je potřeba zkusit a počkat několik hodin, zda sedne.
Plně doporučuji, a to hlavně ženám po čtyřicítce!
Nádherná vůně,kdysi jsem ji měla,a je pořád krásná. Asi bych se jí nebála koupit na slepo
Kupuji pravidelně a jsem velmi spokojená. Krém se dobře roztírá a vstřebává. Téměř okamžitě poskytuje pocit hydratované pokožky, který přetrvává celý den. Pro někoho může být vůně (jasmínu?) příliš silná, ale nemám pocit, že by byla přehlušující a přetrvala celý den.
Kupuji pravidelně a nedám na něj dopustit. Pleť nedráždí, příjemně nevtíravě voní, výborně čistí a odličuje (nepoužívám voděodolné přípravky) a v kombinaci s Nuxe Very Rose micelární vodou dokáže vyřešit občasné výkyvy pleti.
Vodu kupuji pravidelně, v kombinaci s odličovacím mlékem Nuxe Very Rose, tvoří můj rituál čištění pleti. Je velmi příjemná a mám pocit, že mírní občasné výkyvy pleti. Pleť je hydratovaná, nikdy jsem neměla pocit stažené nebo svědící pokožky. Nemohu posoudit, jak odličuje sama o sobě.
výborný jako cestovní parfém,příjemná vůně
lehký pudr,ale příště bych si vzala o tón tmavší odstín
jen dodobjednán,máme už dlouholeté zkušenosti. Nedoporučuji používat stále. Kombinovat třeba s bylinkovým šamponem
V košíku máte zboží za 0 Kč.
Nakupte ještě za 3 490 Kč a dopravu máte zdarma pro tyto dopravce (Prodejna Praha 1 - Na Příkopě 12, Prodejna Praha 8 - Sokolovská 394/17, Česká pošta - Balík Na poštu, Výdejní místo Praha Štěrboholy RP – Kutnohorská 532, Prodejna Praha 3 - Lucemburská 1301/37, Česká pošta - Balík Do balíkovny, Česká pošta - Balík Do ruky, Zásilkovna na adresu, PPL, Prodejna Plzeň - Škroupova 638/2, Výdejní místo Nová Paka - Pražská 1816, PPL Parcelshop, Zásilkovna)