Přípravky pro zpevnění vlasů

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přípravky pro zpevnění vlasů

Nenechte své vlasy úpěnlivě volat lékaře! Současný kosmetický trh oplývá množstvím přípravků řešících rozmanité vlasové problémy. Pokud jste dostala do vínku slabší vlasy se sklonem k lámání, vyberte si produkty vlasové kosmetiky určené pro jejich zpevnění.

Kosmetické, výživové a kadeřnické tipy pro zpevnění vlasů

Zpevňovací vlasová kosmetika zahrnuje mléka, vosky, krémy, emulze a další přípravky, jejichž klíčovou složkou bývá tekutý keratin. Mnohé z nich kromě zpevnění slibují i větší lesk či objem vlasů. Vytouženou kvalitu a objem dodají jemným vlasům rovněž potravinové doplňky s obsahem zinku, křemíku a želatiny. Nutná je však trpělivost, první výsledky se dostavují až tak po čtvrt roce. Co doporučují kadeřníci? Šampony na jemné vlasy, které podle své situace doplňte speciálními kondicionéry – například na barvené či poškozené vlasy. K pevnějším vlasům vás dovedou i pudrové stylizační spreje (vedeme od značky L'Oréal Professionnel). A také rovné zastřižení, třeba v podobě mikáda po bradu.

Jak jdou na zpevnění vlasů značky Schwarzkopf a Redken

Pro zpevnění vlasů naše zákaznice opakovaně volí obnovující a vyživující kosmetické mléko Schwarzkopf BC Bonacure Oil Miracle Barbary Fig & Keratin Milk. Tato zpevňující péče je ideální pro suché a lámavé vlasy, které hloubkově regeneruje a obnovuje. Jedinečné složení s mikro keratinem a přírodním olejem navrací vlasům sílu, lesk a hebkost. Přípravek zapracujte do ručníkem vysušených vlasů a neoplachujte. Žádaná je rovněž pružná modelovací pasta Redken Texture Rewind 06, s níž v jednom kroku docílíte moderního stylingu i zpevnění vlasů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest