Rimmel London Lash Accelerator Endless

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Lash Accelerator Endless

Dokonalá délka, která se nebojí žádných limitů! To je to, co nabízí řasenka Rimmel London Lash Accelerator Endless. S její jedinečnou formulí obsahující micro-vlákna a Grow-Lash komplex se vaše řasy prodlouží až o 99 %. Ale to není vše. Po 30 dnech pravidelného používání můžete očekávat ještě více – až o 126 % delší řasy!

Rimmel London Lash Accelerator Endless: Tááák dlouhé a natočené řasy…

Řasenka je uměleckým nástrojem, který kreslí na plátno řas svůdné obloučky, dává jim tvar a charakter. Je symbolem elegance a sebevědomí. Jediným pohybem transformuje celý vzhled, podtrhne krásu a osobnost každé ženy. Do řasenky Rimmel London Lash Accelerator Endless se zamilujete hned z několika důvodů. Nejenže dodá vašim řasám extrémní délku, ale také stimuluje a podporuje jejich růst. A co je nejlepší, nepřidává řasám na váze, nežmolkuje a nedrolí se. Díky inovativnímu kartáčku se každá řasa dokonale oddělí, takže výsledkem je bezchybný vzhled. V řadě oblíbených řasenek Rimmel London Lash Accelerator Endless figurují odstíny 001 Black či 003 Extreme Black.

Řasy se hned svůdně prodlouží – potvrzeno uživatelkami

Rituál s řasenkou je zároveň otevíráním okna do vaší duše. Během líčení se budou jemná vlákna řasenky Lash Accelerator Endless ladně plížit po vašich řasách, jimž propůjčí délku, sílu a objem. Váš pohled se zahalí do tajemna a lesku, který odhalí skryté okouzlení očima… Méně poeticky, ale trefně to popisuje i mnoho recenzí, například: „Řasenka krásně prodlužuje, neslepuje řasy, vydrží celý den.“ Užijte si i vy ohromující délku svých řas s líčidlem Rimmel London Lash Accelerator Endless!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest