Rimmel London Wonder'Care Serum

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Wonder'Care Serum

Eugene Rimmel zazářil ve světě kosmetiky již v 19. století a neminula ho ani pozornost královny Viktorie. Neotřesitelné místo v historii krásy mu zajistil kosmetický výtvor z roku 1860: „Superfin“, první komerční netoxická řasenka. Zatímco ženy po staletí používaly různé lektvary a pomády ke ztmavení svých řas, Rimmelova směs uhelného prachu a vazelíny byla revoluční. I přes některé problematické projevy se její obliba jako lavina rozšířila po celé Evropě. Slovo „rimmel“ nebo „rimel“ se stalo synonymem pro řasenku. Dodnes se tak v několika jazycích řasence říká, což je důkazem dalekosáhlého vlivu značky Rimmel na svět kosmetiky, nesporného i ve 21. století. Chcete mít silné, husté, svůdné řasy a obočí? Vyživte je pomocí speciálního pečujícího přípravku z řady Rimmel London Wonder'Care Serum. Podpoříte tak jejich přirozený růst, posílíte je už od kořínků a předejdete rovněž vypadávání těchto cenných chloupků.

Rimmel London Wonder'Care Serum: kosmetická péče pro snové řasy a obočí

Objevte až zázračné sérum Rimmel London Wonder'Care a nechte své řasy a obočí vzkvétat s touto výživnou péčí. Nenápadné sérum je skutečným kouzelníkem, který jim dodává sílu a plnost, a zároveň je ochraňuje před nepříznivými vlivy. Vaše řasy a obočí si toto sérum zamilují od prvního použití. Revitalizace řas a obočí si všimnete za pouhé čtyři týdny. Už tehdy se na jejich půvabu a zdravém růstu projeví důležité živiny dodané sérem.

Účinné zkrášlování řas a obočí od legendární značky a za super cenu!

Jak používat toto vyživující, klinicky otestované sérum? Jednoduše ho naneste na linii řas a do obočí. Přípravek Rimmel London Wonder'Care je průhledný, takže se nemusíte obávat žádných nepříjemných efektů. Můžete ho aplikovat ráno před make-upem nebo jako noční péči. Neváhejte, vaše řasy a obočí si toto výživné sérum zaslouží, aby prospívaly každý den. Určitě uvítáte i jeho velmi dostupnou cenu. Účinnému zkrášlování vašich řas a obočí tak nejsou kladeny žádné překážky…

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest