Gumičky na vlasy

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Gumičky na vlasy

Oživte svůj účes barevnou gumičkou na vlasy a získejte originální vzhled každý den. Gumičky na vlasy jsou oblíbeným doplňkem milionů žen, můžete je mít neustále po ruce a v případě potřeby si vlasy stáhnout do elegantního culíku. Oceníte je nejen při sportu, ale také při jakékoliv denní aktivitě. Když vaše hříva není zrovna ve formě, není nic jednodušího, než ji svázat gumičkou na vlasy.

Revoluční gumičky Invisibobble

Gumičky na vlasy Invisibobble před několika lety vtrhly na pulty obchodů a způsobily malou revoluci. Oproti tradičním gumičkám nabízí elegantní design, nespočet barevných variant a unikátní technologii, která efektivně drží vlasy pohromadě, ale po rozpuštění v nich netvoří nevzhledné otisky. Oblíbené gumičky Invisibobble si zamilovaly ženy se všemi typy vlasů.

Stále oblíbené sponky do vlasů

Ani sponky do vlasů, které můžete najít v této kategorii, by neměly uniknout vaší pozornosti. Ať už potřebujete zachytit poletující kratší pramínky vlasů, které se vymanily ze sevření gumičky, nebo jen hledáte drobnost, kterou byste svůj účes zdokonalily, sponky do vlasů je ta správná volba. Obzvlášť elegantní sponky s perličkami se stále těší velké oblibě.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest