Ořezávátka

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Ořezávátka

Ženy potřebují celou škálu kosmetických tužek – na oči, obočí, rty… Řada uživatelek nedá dopustit na klasické ořezávací tužky, protože jen s nimi docílí přesných kontur. Tvrdé tužky mají i delší trvanlivost než měkká líčidla – zhruba 3 až 6 let. V kategorii Líčení vedeme tužky na oči, obočí i rty od značek Max Factor, BOURJOIS Paris, Rimmel London, Dermacol, Estée Lauder a dalších. Ovšem aby byly kosmetické tužky vždy připravené ke stoprocentnímu nalíčení, chce to mít po ruce ořezávátko neboli strouhátko. Díky této šikovné pomůcce ořežete v mžiku každou tužku do nádherné špičky!

Tipy k použití ořezávátka

Nejlepší je mít jedno ořezávátko doma a další v kabelce. Nepřekvapí vás tak ulomení kosmetické tužky někde v terénu. A máte-li dostatek času, vložte kosmetické tužky před ořezáváním na chvíli do mrazáku. Půjde to pak o poznání lépe.

Tip na elegantní ořezávátko

Doporučujeme vám stylové průzračné ořezávátko Collistar Lip And Eye Pencil Sharpener, vhodné pro ostření tužek na oči i konturovacích tužek na rty. Jistě se stane vaší nezbytnou kosmetickou pomůckou. Na trh vstoupilo jako doplněk líčení od italské značky Collistar, která vyrábí uznávanou pečující a dekorativní kosmetiku. Podívejte se, co všechno si od ní můžete dopřát prostřednictvím našeho e-shopu.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest