Krémy na rty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Krémy na rty

Rty jsou nápadnou částí obličeje a vždy přitahují pozornost. Jak podpořit jejich krásu a zvlhčení? Dopřejte si na tenkou a citlivou pokožku rtů speciální péči – novodobý krém na rty. Funguje podobně jako balzám na rty v tyčince, ale má krémovou konzistenci, která mnohým ženám vyhovuje více. Vaše rty důkladně promastí, vyživí a zregeneruje. Předejdete s ním tvorbě prasklin či dokonce oparů a postupně také zjemníte vrásky v okolí rtů.

Obvyklá forma krému na rty

Krému na rty stačí použít minimum, proto se obvykle vyrábí v balení 15 ml, s pohodlným aplikátorem. Díky tomu ho nanesete přesně tam, kde potřebujete. Snadno ho můžete mít v kabelce a v létě s ním pečovat o rty vysušené sluncem, v zimě zase mrazem. Chce to trošku experimentování, ale dobře vybranému krému poděkujete, neboť s ním budou vaše rty v kondici po celý rok!

Online oblíbené krémy na rty

V našem internetovém obchodu jde na odbyt péče proti vráskám v okolí rtů Orlane Extreme Line-Reducing Lip Care. Přípravek zanechává rty měkké a plné, viditelně zmenšuje vzhled vrásek. Aplikuje se podle potřeby na oblast okolo rtů. „Výborný,“ potvrzuje stručně jeho účinky jedna uživatelka a uděluje mu plných 5 hvězdiček. Rovněž žádaný krém na rty Elizabeth Arden Advanced Lip Fix Cream kromě péče o rty i prodlužuje trvanlivost rtěnky. Lze ho použít také jako noční kúru pro vysušené rty. A o krému Guerlain Abeille Royale Honey Smile Lift říká paní Marie: „Dokáže výrazně vylepšit vrásky nad horním rtem.“ Necháte se některým z nich inspirovat? Uvítáme i vaše recenze.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest