Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Sprchové pěny

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Sprchové pěny

Sprchová pěna je jemný kosmetický přípravek, který vám zajistí šetrné osprchování bez vysušení pokožky. Zpříjemní váš každodenní rituál, zvlhčí kůži již během mytí a propůjčí jí smyslnou vůni. Vytvoří vám v dlani voňavou a bohatou pěnu, která je pro pleť doslova pohlazením. Díky sprchové pěně bude vaše pokožka čistá, hebká a hydratovaná.

Sprchová pěna nebo gel?

V porovnání se sprchovými gely jsou sprchové pěny hebčí, vhodné i pro citlivou pokožku. Při běžném sprchování navíc vystačíte s malým množstvím sprchové pěny, takže i celkově ušetříte. Když jednou místo sprchového gelu vyzkoušíte sprchovou pěnu, je možné, že se tohoto wellness zážitku už nebudete chtít vzdát. Hustá a krémová sprchová pěna je nebezpečně návyková…

Wellness zážitek ve vaší koupelně

Dopřejte si večerní horkou sprchu s luxusní sprchovou pěnou, která promění vaši koupelnu v privátní lázně. Samozřejmě s ní můžete také nastartovat nový den, nabít se novou energií. Nebo pořiďte sprchové pěny pro veselou koupel vašim dětem. Přinesou jim spoustu zábavy a později krásné vzpomínky na šťastné dětství.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest