Bělení zubů

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Bělení zubů

Proč jsou poslední dobou tolik oblíbené přípravky pro bělení zubů? Protože bílé zuby jsou doslova synonymem pro krásný úsměv! Díky bílým zubům získáte mladistvější, zdravější a vitálnější vzhled i dávno ztracené sebevědomí. Pořiďte si kvalitní přípravek pro bělení zubů a vybělte si zuby přímo u sebe doma.

Co vlastně způsobuje nežádoucí zabarvení zubů?

Ve většině případů jednoduše mohou za tmavnutí a nežádoucí zabarvení zubů genetické předpoklady. O nevzhledné skvrny na zubech se ale dokáže postarat také kouření, časté pití kávy a červeného vína nebo užívání některých léků. Ale nezoufejte. Díky přípravkům na bělení zubů již brzy získáte svůj vysněný bílý odstín.

Jaký přípravek si na bělení zubů pořídit?

Na pultech obchodů najdete nejrůznější gely, pudry, pera a tužky na bělení zubů, jejichž aplikace slibuje rychlý viditelný účinek. Doplňte tuto intenzivní kúru pravidelným používáním bělicí zubní pasty a ústní vody pro bělení zubů a na výsledek nebudete muset dlouho čekat. Jednou z nejoblíbenějších bělicích přísad poslední doby je černé uhlí, jehož aktivní látky se prokázaly jako úžasní pomocníci pro bělení zubů. Už jste zkoušeli černou zubní pastu? Její účinky vás velmi mile překvapí.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest