Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Tělová másla

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tělová másla

Stejně jako je máslo skvělé do cukroví, prospívá v kosmetické podobě i tělu. Produkt zvaný tělové máslo neboli body butter je stále žádanější, neboť vmžiku vytváří hedvábně jemnou, krásně vyživenou a voňavou pokožku. Optimální čas pro nanášení tělového másla nastává po osprchování, kdy je kůže vlivem horka dobře připravená na přijetí důležitých živin. Na trhu je nepřeberné množství tělových másel, která ohromují nejen svými účinky, ale také fantastickou vůní. Dopřejte si luxus této kosmetiky i vy!

Čím se tělové máslo liší od jiné tělové péče

Rozdíl mezi tělovým mlékem či krémem a tělovým máslem spočívá v konzistenci. Tělové máslo je hutnější, s menším obsahem vody, obvykle silnější než jiné přípravky. Naleznete v něm přírodní ingredience – kakaové či bambucké máslo, kokosový olej a další. Jeho pravidelné používání slibuje mimořádně vláčnou kůži celého těla, přitažlivou na pohled a jemnou na dotek, přímo lákající k rozmazlování…

TOP produkt: tělové máslo s arganovým olejem

Naše zákaznice opakovaně objednávají tělové máslo Xpel Argan Oil, které pokožku hloubkově hydratuje, vyživuje a zabraňuje jejímu vysušování. Při kontaktu s tělesným teplem se rozpustí a ihned vstřebá do kůže. „Doporučuji, je to cenově velmi dostupná péče o tělo,“ uvádí v recenzi paní Eva. „Využívám hlavně na chodidla. Příjemná vůně, pokožka nezůstává mastná,“ přidává se paní Jitka. Pro náročné uživatelky, zvláště se suchou a citlivou pokožkou, je v nabídce e-shopu přepychové švýcarské tělové máslo s kaviárem Juvena MasterCaviar Body Butter.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest