Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Repelenty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Repelenty

Repelenty jsou silnou lidskou zbraní proti klíšťatům, komárům, ovádům a dalším nepříjemným parazitům. Účinkují díky silným aromatickým látkám, které na tyto organismy působí odpudivě. Oblíbené jsou zvláště sprejové repelenty, protože se rychle a jednoduše aplikují.

S repelentem vyrazte ven bez obav

S pečlivě vybranými repelenty z naší nabídky si užijete pobyt na dětském hřišti, v městském parku, v lese, na zahrádce, při sportu, večerním grilování nebo na výletě bez obav z bodavého hmyzu. Plánujete-li outdoorovou výpravu, určitě si zabalte voděodolný repelent s impregnačními účinky. Jako doplněk repelentů vedeme ošetřující gel na bodnutí hmyzem, který na postiženém místě také zmírňuje svědění.

Co dokážou moderní repelenty?

Dopřejte vaší rodině znamenitý prostorový 3D repelent Predator, který vás ochrání před komáry, klíšťaty, mouchami i dalším dotěrným hmyzem. Komára zlikviduje ve všech fázích vývoje. Sprej stačí nastříkat okolo sebe, uvnitř i venku, a počkat, až se usadí. Na dračku jde také jemně parfémovaný sprejový repelent Predator XXL, určený pro děti od 2 let a osoby s citlivou pokožkou. Aplikuje se na pokožku nebo oděv ze vzdálenosti 15 až 20 cm a účinkuje minimálně 5 hodin. Značka Predator vyrábí rovněž repelent na bázi přírodních esenciálních silic či voděodolný repelent, také impregnující oděvy, obuv, stan, spací vaky, moskytiéru, závěsy… Udrží se na nich až po dobu 28 dní. Podle internetových ohlasů klíšťata také zabíjel, dokonce zabral na mravence v tašce s jídlem a fungoval i v Africe.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest