Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka Řada
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Podle věku

Odsávačky hlenů

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Odsávačky hlenů

Máte doma miminko nebo batole, které se ještě samo nevysmrká? Ulehčete mu dýchání v případě nachlazení, chřipky nebo jiných respiračních onemocnění správně vybranou odsávačkou hlenů. Díky této šikovné pomůcce můžete předejít i komplikacím spojeným s dětskou rýmou, jakými jsou například bolestivé ušní infekce.

Odsávání hlenů u malého dítěte je dnes snadné a bezpečné

Na trhu se vyskytují různé typy odsávaček hlenů. Manuální jsou obvykle menší a jednodušší na použití, zatímco elektrické mají více funkcí, bývají větší a dražší. Používání manuální, silikonové odsávačky hlenů (bez BPA) je relativně snadné. Nejprve je třeba důkladně vyčistit odsávačku i nástavec, který se vloží do nosu dítěte. Samotné odsávání pak závisí na typu odsávačky. Dospělý buď stlačuje balónek, nebo pomáhá dítěti od nahromaděného hlenu sáním ústy, prostřednictvím druhého konce odsávačky. Je důležité dodržovat hygienická pravidla dle návodu a pokaždé vyměňovat nástavce, aby se předešlo přenosu infekce.

Užitečné tipy k použití moderní odsávačky hlenů

Před procesem umyjte dítěti nos a obličej teplou vodou. Po odsátí hlenu odsávačku ihned vyčistěte a dezinfikujte. U manuální odsávačky si dejte pozor, abyste nedostali do úst dítěte příliš mnoho hlenů. Je důležité odsávat postupně, aby se vaše ratolest cítila dobře. Nezapomeňte dítěti po odsátí hlenu nabídnout pití nebo kojení, což podpoří uvolnění zbytkových hlenů z nosíku a pusinky.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest