Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Voděodolný
Cruelty free

Řasenky na obočí

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Řasenky na obočí

Obočí dokáže udělat s obličejem divy… Stačí pár tahů kartáčkem speciální řasenky a budete ho mít jako z módního žurnálu! Nepodceňujte úpravu obočí a pořiďte si toto šikovné líčidlo, ať už barevné, nebo bezbarvé. Jednoduše s ním zvýrazníte obočí a upravíte ho do žádoucího tvaru.

Speciální řasenka obarví a vytvaruje obočí

Řasenky na obočí se obvykle nabízejí v několika odstínech, které vám umožní vybrat barvu nejvíce podobnou vašemu obočí. Chcete-li obočí jen vytvarovat bez barvení, sáhněte po transparentní barvě. Mnohé řasenky na obočí obsahují i vyživující látky. Krásného a hustého obočí dosáhnete například s gelovou řasenkou Gabriella Salvete Eyebrow Gel a jejími odstíny 01 Light Brown, 02 Brunette či 03 Dark Brown. Také česká voděodolná řasenka na obočí Dermacol Eyebrow nabízí tři odstíny (1 až 3, od nejsvětlejšího po nejtmavší). Její malý kartáček rychle zkrotí i velmi neposlušné obočí a vytvaruje ho podle vašich představ.

TOP značky: BOURJOIS Paris, Rimmel London

Mezi nejlépe hodnocené řasenky na obočí u nás patří BOURJOIS Paris Brow Design Mascara. Co o ní říkají zákaznice? „Skvělý produkt, pěkně drží obočí.“ „Přirozený vzhled obočí.“ „Je dobrá, obočí hezky zvýrazní a udrží jeho tvar celý den, dokud se zase neodlíčíte.“ Dalším tipem uživatelek je řasenka na obočí Rimmel London Brow This Way Brow Styling Gel, která podle jejich názorů dobře drží a je za dobrou cenu. Získejte i vy dokonalé obočí s praktickými řasenkami na obočí!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest