Marc Jacobs

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O značce Marc Jacobs

Značka Marc Jacobs přináší do více než 80 zemí světa velmi originální módu, doplňky a také parfémy. Vůně značky Marc Jacobs jsou zabalené v zábavných flakonech s ozdobnými uzávěry, takže zaujmou na první pohled. Rovněž jejich obsah vábí: ztělesňují jemnost, hravost, ale i svůdnost a sex-appeal. Nejznámějším zástupcem parfémů Marc Jacobs je květinově-dřevitá optimistická dámská vůně Daisy. Svůj původ nezapře ani Decadence – série parfémů pro smyslné ženy. Ovšem zatímco Daisy je univerzální a líbí se všem, temná a vášnivá Decadence už není pro každého. Ovšem pokud rádi objevujete zajímavé i rozporuplné novinky, jste u značky Marc Jacobs dobře.

Marc Jacobs: Značka schopného návrháře

Američan Marc Jacobs (nar. 1963) je hlavním návrhářem stejnojmenné módní značky. Prosadil se už jako student Parsons School of Design New York. V roce 1994 uvedl na trh vlastní sérii pánských oděvů. V letech 1997 až 2013 byl kreativním ředitelem prestižní značky Louis Vuitton, pro niž vytvořil první ready-to-wear kolekci. Posléze se začal opět naplno věnovat vlastním značkám Marc Jacobs a Marc by Marc Jacobs. V roce 2010 ho časopis Time zařadil do seznamu 100 nejvlivnějších lidí světa a magazín Out mu přidělil 14. místo v seznamu 50 nejmocnějších homosexuálních žen a mužů v Americe.

Jak jde čas s parfémy značky Marc Jacobs

Parfémy začal Marc Jacobs uvádět na trh roku 2001, ve spolupráci se společností Coty. Prvotinou se stala vůně Marc Jacobs pro ženy, následovaná verzí téhož jména pro muže v roce 2002. O pár let později se značka zaměřila na unisex kolínské vody zdůrazňující jednu esenci, například Cotton, Cucumber nebo Grapefruit. Populární dámská vůně Daisy s intenzivní vůní fialkových lístků z roku 2007 má dnes četné variace – k nejlépe hodnoceným patří Daisy Dream Kiss (2017). Inspirativní je také velmi žádaná dámská vůně Lola (2009) a Decadence (2015). Jinochy i zralé muže s mladistvým stylem oslovuje parfém Bang (2010), který Marc Jacobs osobně a řádně okořenil černým i červeným pepřem. Stane se některá z atraktivních vůní značky Marc Jacobs i vaším talismanem?

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest