Jednosvazkové kartáčky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Jednosvazkové kartáčky

Důkladné čištění zubů je nezbytné k prevenci zubního kazu a paradentózy, což je zánět dásní. Jednosvazkový zubní kartáček, známý také jako solo či single kartáček, zajistí precizní vyčištění a kontrolu plaku na každém zubu. Je důležitým nástrojem pro každého, kdo dbá na dokonalou ústní hygienu a chce se těšit z krásného a zdravého úsměvu.

Klíč k bezvadné ústní hygieně

Jednosvazkový zubní kartáček je ideální pro dočištění jednotlivých zubů, linií dásní, těžko přístupných míst a prořezávajících se zubů. Účinně vyčistí povrch každého zubu, zajistí kontrolu plaku na jednotlivých zubech i hygienu implantátů a ortodontických aparátů. Tento nástroj s jedním svazkem vláken se používá bez zubní pasty. Zapojte ho do každodenní akce hned po vyčištění zubů běžným kartáčkem a mezizubními kartáčky. Pečlivě s ním dočistěte ústní dutinu dle potřeby. Tento postup vám pomůže snížit pravděpodobnost vzniku infekcí a zánětů v ústní dutině na minimum.

Vyberete si jednosvazkový kartáček Curaprox nebo TePe?

Pro „solo techniku“ ústní hygieny, tedy precizní vyčištění jednoho zubu po druhém, lze vybrat speciální jednosvazkové kartáčky hned od několika značek. Mezi legendy patří značka Curaprox, kterou doporučuje většina zubních lékařů. Má široký sortiment v podobě zubních kartáčků, zubních past, ústních vod a dalších pomůcek. Neméně oblíbené jsou jednosvazkové zubní kartáčky švédské značky TePe, jejíž slogan „Staráme se o zdravé úsměvy“ už zlidověl. Domácí zubní péči vám zpestří veselé barvy kartáčků.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest