Rimmel London Wonder´Swipe

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Wonder´Swipe

Historie britské značky Rimmel London se začala odvíjet už v roce 1834. Dnes je jednou z předních značek dekorativní kosmetiky, působící pod gigantem Coty. Celosvětově boduje unikátním složením svých produktů, typickým britským designem i tím, že netestuje na zvířatech. Dopřejte si multifunkční oční linku, se kterou snadno vykouzlíte i oční stín. Značka Rimmel London dobře ví, s čím zazáříte. Své fanynky ráda překvapuje hravými líčidly a Wonder´Swipe je jedno z nich.

Rimmel London Wonder´Swipe: 2v1 – atraktivní oční linky i stíny

Kterou barvu tohoto vydařeného očního makeupu si vyberete pro dnešek? Modrou, stříbrnou, zlatou, béžovou, růžovou, béžovou, šedou nebo zelenou…? Cena určitě nebude překážkou k jednorázovému nákupu celé série. Ať jste připravena na všechny situace a nejen barvu svých očí, ale i každý módní kousek sladíte s příslušným líčidlem.

Jak postupovat při vytváření očního makeupu s Wonder´Swipe

Oční linka dramaticky zvýrazní váš pohled a 100% k němu přitáhne pozornost. Vizuálně zahustí řasy a dodá očím hloubku. S tekutou linkou a stíny Rimmel London Wonder´Swipe 2v1 toho dokážete ještě víc. Naneste linku Wonder´Swipe vybraného odstínu na horní linii řas. Následně pro zářivý třpytivý stínový vzhled využijte konečky prstů k rozmazání linky směrem nahoru a ven, čímž svůj make-up rázem proměníte. Nakonec orámujte oči svou oblíbenou řasenkou. Dokonalé – můžete se vydat dobývat svět!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest