Přípravky proti lupům

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Přípravky proti lupům

Chcete mít trvale čistou a zdravou vlasovou pokožku? Vlasy hebké na dotek, bez nepěkného poprašku z lupů a nepříjemného svědění? Sáhněte po speciálním přípravku proti lupům. Moderní kosmetika odstraňuje lupy šetrně a přitom účinně. Vaše vlasy očistí a osvěží bez zbytečného zatěžování. Zásluhou obsažených léčivých látek zároveň zklidní a zvlhčí citlivou vlasovou pokožku, čímž pomůže předejít další tvorbě lupů.

Hoďte tento problém za hlavu díky speciální kosmetice

Vedeme pečlivě vybrané kosmetické přípravky proti lupům, které vás lehce zbaví tohoto neestetického nepohodlí a nechají vaše vlasy zazářit zdravím. Speciální kosmetika proti lupům se rozlišuje na pánskou a dámskou, dle specifik mužské a ženské pokožky. Najděte si zde online, v klidu domova, své ideální řešení pro vlasy s lupy!

Neznáte žádný přípravek proti lupům? Rádi napovíme

Mezi oblíbené přípravky proti lupům patří vlasová voda Frais Monde Anti Dandruff Lotion Spray. Je vyrobená na bázi přírodních olejů, zinku a stopových prvků. Doporučuje se aplikovat po umytí vlasů šamponem Specific Shampoo Vegetable Antiforfora a použití masky Specific. Sprej nastříkejte rovnoměrně do vlasů, jemně vmasírujte a neoplachujte. Na muže cílí dárková kazeta Collistar Men Anti-Dandruff, která obsahuje vyživující šampon proti lupům a peeling na pokožku hlavy (používá se jednou týdně před umytím vlasů). A ještě jeden tip – přípravky proti lupům občas prostřídejte, abyste dali šanci zase jiným léčivým látkám.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest