Oscilační zubní kartáčky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Oscilační zubní kartáčky

Chcete-li mít zdravý úsměv, naplánujte si pravidelné návštěvy zubního lékaře a hlavně den co den, minimálně ráno a večer své zuby poctivě kartáčujte aspoň dvě minuty. Domácí zubní péči nic nenahradí, takže se vám může hodit náš tip na raketově čisté zuby – elektrický oscilační kartáček!

Princip tohoto způsobu čištění zubů

Oscilační zubní kartáček je praktický elektrický nástroj, který se pohybuje v různých směrech a vibracích, aby pomohl vyčistit zuby a dásně. Jeho malá hlavice se rychle hýbe zpět a vpřed nebo v kruzích. Díky tomu pomáhá odstranit plak, zbytky potravy a povrchové skvrny na zubech efektivněji než ruční kartáček. Dokáže vyčistit i obtížně dostupná místa, jakými jsou mezizubní prostory nebo zadní zuby. Používání oscilačního zubního kartáčku je obvykle jednodušší než používání ručního kartáčku. Uživatelé nemusí vyvíjet takové úsilí, protože kartáček sám provádí většinu práce. Může vám značně vylepšit ústní hygienu, a tím snížit riziko různých zubních potíží a zánětů dásní.

Režimy a funkce oscilačních zubních kartáčků

Oscilačních zubní kartáčky mají různé režimy a funkce, například pro lidi s citlivými dásněmi, časovače pro správnou délku čištění a tlakové senzory, které upozorní uživatele, pokud při kartáčování použijí přílišný tlak. Většina oscilačních zubních kartáčků má vyměnitelné hlavice, takže nemusíte kupovat nový kartáček, ale pouze vyměníte starou hlavici za novou, což je ekonomičtější a ekologičtější. Interval výměny hlavic je zhruba tříměsíční, podobně jako u manuálních zubních kartáčků. Inspirujte se názory mnoha zubařů a dentálních hygienistů, kteří doporučují používání elektrických oscilačních kartáčků jako velmi účinný způsob péče o zuby.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest