Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Péče o vousy

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Péče o vousy

Hladké oholení bylo dříve společenskou nezbytností, v posledních letech ale čím dál víc mužů dává přednost různě dlouhým vousům, kníru a (nebo) plnovousu. Dokonalý symbol mužnosti, osobní výraz svobody a nezávislosti i velmi žhavý trend posledních let si nicméně zaslouží i pravidelnou péči o vousy.

Proč potřebujete péči o vousy?

Vousy zkrátka čas od času vyžadují jistou údržbu. Je to stejné jako s vlasy, které si myjete, češete, zastřihujete a každodenně upravujete. Dokonalý plnovous nevyroste do požadovaného tvaru sám od sebe a neposlušné vousy se samy nezkrotí. Když je nebudete pravidelně mýt a česat, dost možná začnou vaše okolí odpuzovat svým vzhledem a - ruku na srdce - také nepříjemným zápachem. Co by tedy měla obnášet správná péče o vousy?

Jednoduchá péče o vousy ve 3 krocích

Mytí vousů - Základním kamenem každé péče o vousy je pravidelné mytí speciálním šamponem. Postupujte stejně jako u vlasů. Namočte si vousy, napěňte na nich šampon a důkladně opláchněte.

Výživa vousů - Ať už sáhnete po kondiionéru nebo oleji na vousy, cílem obou je vaše vousy změkčit, vyživit a hydratovat. Potřebné živiny pomůžou ke zdravému růstu vousů a usnadní jejich úpravu.

Úprava vousů - Péče o vousy si žádá i finální úpravu. Pravidelně česejte svůj plnovous kartáčem na vousy a pomocí vosku ho upravte do požadovaného tvaru. Zkontrolujte výsledek v zrcadle a vyražte se svými dokonalými vousy dobývat svět!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest