Péče o nehty

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Péče o nehty

Krása rukou se jednoznačně odvíjí od krásných nehtů. Dopřejte jim vedle precizní manikúry i moderní kosmetickou péči! Snadno s ní dosáhnete pevných, hladkých a přirozeně lesklých nehtů, na nichž jako třešničku na dortu vytvoříte zajímavé zdobení. Na takové z dálky zářící a zároveň vitální nehty pak můžete být právem hrdá.

Máme přípravky pro zdraví nehtů i nehtové kůžičky

Dnes je na trhu celá řada kosmetiky působící proti křehkosti, lámavosti a suchosti nehtů i pro zajištění výživy nehtové kůžičky. Vyberte si u nás přípravky podporující růst nehtů, zpevňovače i produkty, které si poradí s několika problémy najednou. Díky speciální kosmetické péči můžete na třepení, lámání a olupování nehtů navždy zapomenout…

Vedou značky Sally Hansen, Gabriella Salvete, Artdeco

Mezi TOP produkty našich zákaznic patří okamžitá zpevňující péče o nehty Sally Hansen Diamond Strength Instant Nail Hardener. Po protřepání lahvičky aplikujte přípravek na suché a čisté nehty v jedné až dvou vrstvách a nechte zaschnout. Ihned můžete nanést barevný lak. „Nehty jsou opravdu pevné a lak drží,“ uvedla v recenzi paní Michaela. K silným a zdravým nehtům vás dovede i pečující olej na nehty a nehtovou kůžičku Sally Hansen Color Therapy Nail & Cuticle Oil. Další žádanou nehtovou péčí je bělící zpevňující lak na nehty Gabriella Salvete Nail Care Whitener Exclusive nebo vyživující a hydratační olej na nehty téže značky. S obnovujícím nočním nehtovým krémem se vytasila značka Artdeco, která vyrábí i populární odstraňovač nehtové kůžičky ve formě pera, ideální na cesty.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest