Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-

Aplikátory makeupu

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Aplikátory makeupu

Ani pečlivě vybraná dekorativní kosmetika neobstojí bez dobrých a praktických aplikátorů, díky nimž nanesete svá oblíbená líčidla jednoduše a přesně. V našem sortimentu naleznete aplikátory určené k jemnému i dramatickému nalíčení očí, k bezchybnému nanesení make-upu i pomůcky k efektivnímu odličování.

Znáte aplikátor Beautyblender the original?

Královnou aplikátorů je dnes již legendární houbička na make-up Beautyblender the original, nepostradatelná pomocnice profesionálů i laiků z celého světa. Jejím tajemstvím je unikátní kapkovitý tvar a exkluzivní vodou aktivovaná ultra jemná pěna, která do sebe nasákne vodu. Následně se výborně spojí s make-upem, pudrem, podkladovou bází nebo BB krémem, po jehož nanesení získá pleť bezchybné rovnoměrné krytí a sametový vzhled. Houbička neobsahuje latex, vystačí jen s troškou líčidla a dostane se do všech záhybů tváře. Je k dispozici v několika odstínech.

Nejprodávanější aplikátory make-upu

Mezi nejvíce žádané aplikátory make-upu nebo korektoru patří barevná houbička Gabriella Salvete Make-Up Sponges, která se používá po navlhčení. Uživatelky vítají, že se s ní výborně pracuje a je za dostupnou cenu. Šikovnou pomůckou je rovněž Artdeco Rubicell Double Applicator, který umožňuje nanést oční stíny pomocí oválné i špičaté houbičky. Značka Artdeco nabízí také další varianty aplikátorů, stejně jako třeba L'Oréal. Vedeme i houbičku na make-up Beautyblender the original. Pokud vám při aplikaci make-upu nevyhovuje kosmetický štětec nebo klasická houbička, vyzkoušejte silikonové houbičky Profusion Make-up Sponges Silicone. Líčidla do nich nevsáknou, snadno se čistí a dlouho vám vydrží.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest