Zubní kartáčky

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Zubní kartáčky

Na pečlivé zubní hygieně záleží lidem čím dál více, protože z obrovské části ovlivňuje stav chrupu ve středním a vyšším věku. Moderní zubní kartáčky zaručují 100% a zároveň šetrné vyčištění zubů a dásní. Vedeme profesionální zubní i mezizubní kartáčky pro dokonalou dentální hygienu. A pro vaše děti máme jemné kartáčky s atraktivními motivy, aby je každodenní čištění zubů bavilo. Víte, že zubní kartáčky mohou být i obsahem dárkové kazety? Takovým dárkem, třeba od značky Swiss Smile, u svých blízkých jistě zabodujete.

Jakým způsobem používat zubní kartáčky?

Čistěte si zuby kartáčkem ověřené značky a zubní pastou 2× denně nejméně 2 minuty. Zaměřte se na místa, kde dáseň přiléhá k zubní sklovině. Při prvních známkách opotřebení vláken kartáček vyměňte za nový – podle zkušeností přibližně jednou za čtvrt roku (třeba na začátku ledna, dubna, července a října). Jednou denně použijte i mezizubní kartáčky, které vyměňujte maximálně po měsíci. Doporučujeme vám objednat zubní kartáčky pro celou rodinu alespoň na půl roku dopředu a zbavit se tak neustálých starostí s jejich sháněním.

Swissdent a další oblíbené značky kartáčků

Velmi žádaná je trojice barevných zubních kartáčků Swissdent Profi Colours Trio. Do popředí zájmu zákazníků je dostal patentovaný zástřih čisticích vláken ve tvaru lžíce, díky němuž přilnou k povrchu zubů a perfektně je vyčistí. K vynikající funkci těchto kartáčků přispívá i materiál vláken, duální nylon, a jejich zaoblení šetřící dásně. Frčí také značka Oral-B či ekologický bambusový zubní kartáček My White Secret Bamboo Toothbrush Soft.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest