Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Koupelové oleje

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Koupelové oleje

Užijte si relaxační wellness zážitek přímo ve své koupelně! Dopřejte si zklidňující koupel ve vodě s výživným koupelovým olejem, zapalte vonné svíčky, zavřete oči, odsuňte starosti do pozadí a v klidu relaxujte.

Koupelový olej pro dokonalou pokožku

Koupelové oleje překrásně voní, zklidňují tělo a mysl, ale obsahují i hromadu pečujících složek, díky nimž bude vaše pokožka perfektní už ve chvíli, kdy vylezete z vany. Blahodárné přírodní oleje pokožku celého těla zvláčňují, hydratují a vyživují, zajišťují jí mladistvý vzhled a oddalují proces předčasného stárnutí. Pravidelným používáním oleje do koupele získáte naprosto božskou pokožku.

Vůně koupelového oleje

Jak by měl vonět váš koupelový olej? Jeho vůně musí být příjemná především vám. Ať už milujete vůni citrusů, ovoce, květin či bylinek, na trhu naleznete spoustu olejů, které se vám rozhodně trefí do vkusu. Potom záleží na vás, jestli vás vůně koupelového oleje spíš povzbudí a nabije energií, nebo naopak zklidní a připraví na sladký spánek. Voňavá koupel každopádně vždy slibuje úžasný zážitek pro tělo i mysl.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest