Náhradní hlavice

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Náhradní hlavice

Moderní doba přináší inovace v péči o zuby v podobě elektrických kartáčků, které umožňují dosáhnout daleko lepších výsledků než klasický manuální zubní kartáček. Díky pravidelné výměně hlavic elektrických zubních kartáčků dosáhnete optimální ústní hygieny a odstraníte až 100% více zubního plaku než manuálním kartáčkem.

Klíč ke každodennímu zářivému úsměvu

Vlákna náhradních hlavic byla vyvinuta tak, aby optimálně pokrývala celý zub a pronikala i do nejhlubších mezizubních prostor. Díky tomu jsou schopna odstranit zubní plak i tam, kam manuální kartáček nedosáhne. Tento efektivní způsob čištění předchází vzniku zubního kamene a zubních kazů, což znamená méně návštěv u zubaře a lepší zdraví vašich zubů. Elektrický zubní kartáček s vyměnitelnými hlavicemi se hodí pro každodenní čištění, lze ho použít i pro citlivé dásně, při zánětech dásní, paradontóze i periimplantitis.

Jak často vyměňovat hlavice elektrických zubních kartáčků?

Četnost výměny náhradních hlavic elektrických zubních kartáčků závisí na řadě faktorů, ale většinou se pohybuje mezi dvěma až třemi měsíci. Výměna náhradních hlavic je důležitá pro udržení účinnosti elektrického kartáčku a zajištění správné péče o vaše zuby a dásně. Dodržování doporučení výrobce a pravidelná kontrola stavu hlavice vám pomohou udržet vaši ústní hygienu na správné úrovni. Vyzkoušejte značky elektrických kartáčků a náhradní hlavice značek Oral-B nebo Curaprox, s nimiž dáte svým zubům nejlepší péči.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest