Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Objem
-

Vložky do podprsenky

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Vložky do podprsenky

Během kojení se mezi matkou a dítětem vytváří silné pouto, které vydrží celý život. Matka cítí lásku a obdiv k malému tvorečkovi, který se snaží najít cestu ke svému prvnímu jídlu. Celý proces kojení by však měl být pro maminku příjemný i z hlediska hygieny. Proto vznikly absorpční vložky pro kojící matky. Pomohou vám udržet pocit sucha a svěžesti po celý den, zvláště při fyzické aktivitě nebo v letním horku.

Praktická a důležitá pomůcka pro kojící maminky

Nenápadné vložky zabrání protečení mléka přes podprsenku. Jsou nezbytné hlavně v prvních týdnech a měsících kojení, než se tvorba a využití mateřského mléka ustálí. Současné vložky do podprsenky jsou měkké a jemné, s gelovou výplní a lepicími pásky, které je udrží na správném místě. Každý pár má samostatné balení a výborně se přizpůsobí tvarům prsou. Máte-li citlivou pokožku, jsou pro vás zvlášť důležité vložky zhotovené z hypoalergenních materiálů, zařazené do kategorie zdravotnických prostředků. Pamatujte, že po každém kojení musíte vložky vyměnit. Pokud tak neučiníte, může to vést k nepříjemnému zápachu nebo dokonce k infekci. Proto je důležité mít vždy po ruce dostatek náhradních vložek.

Jsou lepší jednorázové, nebo prací vložky do podprsenky?

Prsní či mateřské vložky přicházejí na trh v jednorázovém i pracím provedení. Výběr typu vložek do podprsenky závisí na vašich individuálních potřebách a preferencích. Jednorázové vložky jsou hygieničtější, snadno použitelné, vhodné pro cestování a dočasnou potřebu, zatímco prací vložky jsou ekonomické a udržitelné v dlouhodobém horizontu. Při rozhodování zvažte, zda máte čas na praní a sušení pracích vložek po každém použití i na pečlivou kontrolu jejich úplné suchosti před vložením do podprsenky. Ať zvolíte kterékoli pomůcky, vychutnávejte si každé kojení, které je úžasným emocionálním zážitkem pro matku i dítě!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest