Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Tuhá mýdla

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Tuhá mýdla

Tuhé mýdlo zná lidstvo už tisíce let a je stále žádané. Mýdlo, latinsky „sapo“, nejdříve urychlovalo hojení ran a od 2. století se začalo celosvětově používat k osobní hygieně. Patří tak k nejstarším kosmetickým prostředkům. Od 14. století evropský trh obohacují ceněná španělská, italská a posléze i francouzská mýdla. V 15. století vznikl první modlářský cech také v českém království.

Luxusní tuhá mýdla

Po novodobém boomu tekutých mýdel se mnoho domácností opět vrací k tuhým mýdlům. Při výběru je ovšem nutné přihlédnout ke kvalitě. Obyčejná mýdla mohou pokožku vysušovat a dráždit, zatímco luxusní mýdla obsahují pečující složky a jsou dermatologicky testovaná.

Chcete si užít své oblíbené vůně i při koupeli či sprchování? Pro zastánce klasického tuhého mýdla máme v nabídce parfémovaná tuhá mýdla. Značková tuhá mýdla zanechají pokožku čistou, jemnou a příjemně provoněnou.

Mytí rukou jako osobní rituál

Vyzkoušejte například tuhá mýdla Burberry, Hermes, Chanel, Minions nebo TABAC. Světoznámí výrobci parfémů do nich vkládají své osvědčené vonné esence a myslí přitom na ženy, muže i děti. I prosté namydlení rukou může být skvostným zážitkem… Dopřejte si ke svým očistným rituálům nepřekonatelná tuhá mýdla.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest