Odlakovače nehtů

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Odlakovače nehtů

Odlakovač nehtů efektivně a přitom šetrně odstraní lak z vašich nehtů. Zároveň poskytne nehtům potřebnou ochranu díky vysokému obsahu hydratačních složek i vitamínů. Nalakované nehty jsou pěkné a sexy, ovšem neustálé lakování je pro ně přece jen zátěží. Proto si zaslouží mimořádnou péči, která se neobejde bez dobrého odlakovače na nehty.

Nejlepší odlakovače na nehty

Mezi TOP značky produkující odlakovače na nehty náleží Collistar, Sally Hansen, Astor, ale také Xpel či Dermacol. Některé se vyrábějí bez acetonu. Všechny soudobé odlakovače jsou však ohleduplné k nehtům, jejich lůžkům a jemné kůžičce v okolí. Vyživují nehty a zabraňují jejich nadměrnému vysoušení.

Jak používat odlakovač nehtů?

Aplikujte ho na vatový tampon, kterým jemně stírejte zbytky laku z nehtů na rukou i nohou. Po odlakování všech nehtů si důkladně umyjte ruce a naneste ochranný nebo barevný lak podle vaší volby. Pro případ, že máte na nehtech oprýskaný lak a lahvička s odlakovačem zeje prázdnotou, existují 4 nouzové způsoby odlakování: lakem na vlasy, deodorantem, pilníkem ve tvaru kostky a přelakováním nehtů novým lakem, nejlépe bezbarvým (následně obě vrstvy setřete tamponkem).

Tomu však můžete předejít, pokud si pořídíte odlakovače do zásoby. Dopřejte si krásné upravené ruce, na nichž mají zásluhu i pečlivě vybrané odlakovače nehtů.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest