Rimmel London Ultimate Boost

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Ultimate Boost

Už jste vyzkoušela mnoho řasenek a pořád to není ono? Zřejmě potřebujete dobrou bázi. Doporučujeme model z řady Rimmel London Ultimate Boost, který zájem uživatelek vyšvihl na nejvyšší pozice prodejnosti.

Rimmel London Ultimate Boost: důmyslný podklad pod řasenku

Podkladová báze neboli primer Rimmel London Ultimate Boost Volume má podobu hutné bílé tekutiny. Nejenže skvěle připraví vaše řasy k probarvení, ale také jim dodá objem, délku, sílu a výživu. Řasenka pak na nich vydrží mnohem déle a bez drolení. Dle recenzí tato báze řasy dokonce natočí a nevyvolává alergické reakce. Jděte na líčení řas chytře – s Rimmel London Ultimate Boost! Nanášejte líčidlo pomocí kartáčku od kořínků po konečky řas a nechte ho půl minuty zaschnout. A pak už přichází čas na vaši oblíbenou řasenku…

Návod na to, jak řasami skutečně ohromit

Která žena by neprahla po dlouhých a hustých řasách? Viditelný efekt přináší používání speciálních sér na řasy, aplikovaných k jejich kořínkům. Také olejová péče nebo výživa s dostatkem jakostních proteinů ze semínek, minerálů a vitaminů z ovoce a zeleniny má svůj podíl na půvabu řas. Před nalíčením je pak dobré použít osvědčenou podkladovou bázi. Kromě řady Rimmel London Ultimate Boost mají dobré jméno i podklady pod řasenky značek Artdeco, Clinique, Shiseido, Elizabeth Arden, Benefit nebo Estée Lauder. Na našich stránkách najdete séra, podklady na řasy i záplavu pečujících řasenek.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest