Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free

Péče o nohy

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Péče o nohy

Chytře vybraná ošetřující kosmetika z kategorie Péče o nohy vám zajistí po celý rok zdravá a jemná chodidla, která patří mezi nejvíce namáhané částí těla. Moderní hydratační a regenerační krémy, masky či spreje na nohy se používají jednoduše a zaručí vám, že se nebudete trápit suchou ani popraskanou kůží. Speciální přípravky zvláční a vyživí i velmi dehydrovanou a drsnou pokožku nohou. Bonusem je příjemná vůně linoucí se z obuvi.

Tipy na krémy na nohy

S vyspělými krémy na nohy, například od značek Ziaja nebo Dermacol, se můžete trvale těšit z hebkých chodidel. Vedle krémů na nohy jdou na odbyt i hydratační ponožky nebo masky na chodidla od cenově příznivé britské značky Xpel. O té s arganovým olejem se uživatelky vyjádřily: „Nožky jako po návštěvě pedikúry.“ „Mám je jako mimino!“ Stačí věnovat kosmetické péči o nohy pár minut denně a můžete se k nim směle zařadit.

Oblíbené spreje na nohy

Své kategorii suverénně vévodí Adidas Foot Protect – osvědčený ochranný sprej na nohy pro muže. Zabraňuje vzniku pachů a tvorbě plísní, využívá se při sportovních i běžných denních aktivitách. „Zkoušel jsem hromady sprejů a nebyl jsem spokojený. Až zde jsem našel ten nejlepší a paradoxně i nejlevnější sprej do bot,“ uvedl ve své recenzi pan Martin. Další uživatelé napsali: „Opravdu účinný sprej proti pocení a zápachu nohou. Mohu všem doporučit.“ „Absolutně nejlepší sprej na nohy na trhu!“

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest