Rimmel London 100% Waterproof

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London 100% Waterproof

Vybíráte si výhradně odolná líčidla? S řasenkami Rimmel London 100% Waterproof se nemusíte bát žádné výzvy, ať už jde o déšť, slzy nebo skoky do bazénu. Vaše řasy budou vždy dokonalé a nádherné!

Rimmel London 100% Waterproof: řasenky odolné vůči vodě, neodolatelné pro vás

Připravte se na šikovnou společnici, která vás nepřeveze. Tato 100% voděodolná řasenka od značky Rimmel London je tu, aby vás uchránila před nepříznivými podmínkami. I když prší či sněží, případně se potíte, s vašimi řasami to nic neudělá. Ovšem, tato řasenka není jenom voděodolná, ale také vyhlazuje a odděluje každou jednotlivou řasu. Její rychleschnoucí složení zajistí, že se můžete rychle připravit a vyrazit ven. A co je nejlepší, dodává vašim řasám nádherný objem, délku a tvar, který zaujme každého kolem vás.

Neexistuje nic, co by vás mohlo zastavit…

Neexistuje nic, co by vás mohlo zastavit, když máte úžasnou řasenku Rimmel London 100% Waterproof. Nanášení tohoto moderního a elegantního líčidla je snadné. Aplikujte řasenku jemnými tahy štětečkem na své řasy, nejlépe ve více vrstvách. Okamžitě získáte intenzivní a ohromující pohled. Někdy se na trhu objevuje cenově zvýhodněný set dvou řasenek Rimmel London 100% Waterproof, praktický pro vytvoření dlouhodobé zásoby. Obecně platí, že řasenky mají trvanlivost mezi 3 a 6 měsíci od okamžiku, kdy jsou otevřeny. Je důležité sledovat jakoukoli změnu vůně, konzistence nebo vzhledu řasenky, která by mohla naznačovat, že je čas ji nahradit.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest