Nastavení filtrů
Pohlaví
Kategorie
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Přírodní
Cruelty free
Voděodolný

Opalovací přípravky na tělo

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Opalovací přípravky na tělo

Opalovací krém nebo mléko na tělo je nezbytná ochranná kosmetika pro dospělé a děti při každém pobytu na slunci. Chrání pokožku před UV zářením, zároveň ji vyživuje a zvlhčuje. Díky ochrannému faktoru SPF opalovací krém na tělo zabraňuje zarudnutí kůže, či dokonce slunečním spáleninám. Moderní přípravky nezanechávají mastný film, snadno se nanášejí a vstřebávají, některé i urychlují opálení.

Nejoblíbenější opalovací krém

V naší nabídce naleznete kvalitní přípravky na opalování ve formě mléka, krému či oleje od osvědčených značek, například PIZ BUIN, Clarins, Dermacol, Guerlain, Lancome či Juvena. V létě jistě oceníte voděodolné opalovací krémy, které působí i během pobytu ve vodě. Je-li vaše pleť citlivá a má sklon k ekzémům, vybírejte z široké nabídky opalovací kosmetiky pro citlivou a alergickou pokožku.

Co nám prozradí SPF?

Základním kritériem výběru krému na opalování je ochrana SPF: nízká 6–10, střední 15–25 , vysoká 30–50 a velmi vysoká ochrana 50+. Ochranný faktor zjednodušeně znamená násobek doby, po kterou můžete být na slunci, aniž byste se spálili. Vysoko v horách a u vody je však třeba aplikaci opalovacího přípravku často opakovat. Vyšší faktor potřebuje také citlivá dětská pokožka. V e-shopu naleznete i dětské opalovací přípravky, které neobsahují chemické filtry.

Abyste si letní čas slunce, opalování a příjemného polehávání na pláži s rodinou opravdu užili, nezapomeňte si v předstihu zajistit účinný opalovací krém na tělo.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest