Nastavení filtrů
Pohlaví
Značka
Cena
-
Typ produktu
Objem
-
Cruelty free

Kosmetické pomůcky

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Kosmetické pomůcky

Bez praktických doplňků líčení se neobejde téměř žádná žena. I vy máte určitě po ruce svůj oblíbený štětec na pudr nebo aplikátor očních stínů, s nimiž dosahujete precizního nalíčení. Možná se ale ráda inspirujete i novinkami v tomto sortimentu. Zde najdete to nejlepší, co nabízí současný trh!

Od štětců přes aplikátory k ořezávátkům

Drobné kosmetické pomůcky neboli doplňky pro líčení třídíme v kategoriích plnitelné boxy, kosmetické štětce, aplikátory, kleštičky na řasy a ořezávátka. Máme dostatečný výběr štětců pro efektní nalíčení očí, nanesení pudru, tvářenky i make-upu. A také aplikátorů vytvářejících jemný či dramatický oční make-up i „tvářičky jako růžičky“. Nechybí ani pomůcky k odličování.

Tipy na moderní doplňky líčení

Velmi žádané jsou plnitelné kosmetické boxy značky Artdeco. Hodí se zejména do kabelky na každodenní i delší cesty, kdy vám umožní mít při sobě oční stíny a další nezbytnou kosmetiku. Populární kosmetické štětce vyrábí značky 2K nebo Gabriella Salvete. Frčí také barevná houbička Gabriella Salvete Make-Up Sponges, která se používá po navlhčení k nanesení make-upu nebo korektoru. Z ořezávátek vám doporučujeme model Collistar Lip And Eye Pencil Sharpener – pro ostření tužek na oči i konturovacích tužek na rty.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest