Nastavení filtrů
Pohlaví Značka
Cena
-
Objem
-
Pleť dle problému
Přírodní
Cruelty free

Lokální péče

Top produkty

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O sortimentu Lokální péče

Máte-li mastnou nebo smíšenou pleť, ani při nejlepší vůli ji neošetříte jediným kosmetickým přípravkem. Vždy se objeví místa, která potřebují lokální péči. Světoznámé kosmetické značky s tím počítají a mají ve svých nabídkách gely, séra či masti s koncentrovanými složkami, díky nimž okamžitě vysušíte a vydezinfikujete každý pupínek. Chce to jen trochu trpělivosti při hledání přípravku právě pro vás…

Kosmetika cíleně bojující s projevy akné

Lokální péče vaši pleť okamžitě zklidní, zabrání jejímu dalšímu podráždění a urychlí hojení zánětů. Zároveň omezí tvorbu kožního mazu a vznik dalších vad. Tato speciální kosmetika se obvykle aplikuje ráno nebo večer po vyčištění pleti na postižená místa. Po jejím použití bude vaše pleť svěží, jemná a bez lesku.

Ziaja Manuka a další žádaná lokální péče

Oblíbeným produktem lokální péče je přípravek proti akné Ziaja Manuka. Díky soustředění účinných látek urychluje hojení problematické pleti, pomáhá předcházet vzniku dalších nedokonalostí a zmírňuje i nepříjemné začervenání pokožky. Populární je rovněž veganský lokální gel na problematickou mladistvou pleť Lumene Nordic Girl! Spot Zap! O noční péči proti tvorbě akné a pupínků PAYOT Pate Grise L'Originale Emergency Anti-Imperfections Care říká jedna uživatelka: „Super na vysušení a hojení pupínků.“ Výrobce uvádí, že mast ničí akné už pod pokožkou. Příznivě hodnocená je také lokální péče značek ALCINA, Clinique, Dermacol a Collistar.

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest