Rimmel London Magnif´Eyes

Upřesnit parametry
Změnit kategorii
Řadit dle:
Seřadit:
Seřadit:

O řadě Rimmel London Magnif´Eyes

Kosmetická značka Rimmel London se dostala do povědomí zákazníků již v první polovině 19. století. Tehdy vyráběla parfémy a věnovala se i rozvoji osobní hygieny. Současný Rimmel London náleží pod společnost Coty a uvádí na trh mnoho žádaných produktů moderní dekorativní kosmetiky. Patří mezi ně rychleschnoucí laky na nehty z řady 60 Seconds, dlouhotrvající rtěnky a make-upy Lasting Finish nebo oční líčidla Magnif Eyes.

Rimmel London Magnif Eyes: Svůdné oční stíny

Díky značce Rimmel London a našemu pohotovému e-shopu můžete mít ihned doma nejnovější londýnské trendy! Vyberte si například metalické oční stíny, paletky a báze pod stíny z řady Rimmel London Magnif Eyes. Podpoříte jimi svůdný pohled – jeden z hlavních magnetů vaší krásy.

Oblíbená kosmetika Rimmel London Magnif Eyes

Velké přízni našich zákaznic se těší oční stíny a kajalová tužka 2v1 Rimmel London Magnif Eyes. Umožní vám vytvořit dokonalé nalíčení během okamžiku a na očích vydrží až 24 hodin, bez vpíjení do vrásek. Praktické balení jistě oceníte na cestách. TOP výrobkem je i paletka očních stínů Rimmel London Magnif Eyes Eye Contouring Palette. Je k dispozici v řadě provedení – Smoke, Nude, Grunge Glamour… „Stíny vypadají parádně, dají se dobře kombinovat,“ uvádí jedna uživatelka. Dodejte svým očím moderní a intenzivní vzhled s řadou Magnif Eyes od britské značky Rimmel London!

Doprava:
Platba:
Certifikace:
Made with by PragueBest